O nas

Poznaj nas bliżej

`

Doradcy, którzy dzielą się z Tobą wiedzą

Nasi Doradcy znajdą dla Ciebie inwestycję, której szukasz. Doradzamy jak szybko stworzyć własną enklawę. Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą z zakresu doboru gruntu oraz wyboru najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych przy budowie domu. Polecimy Ci najlepsze technologie, rozwiązania. Nasi Doradcy pokażą Ci jak zabezpieczyć pieniądze w inwestycjach w  działki oraz jak można na nich dodatkowo zarobić.

Długoletnie doświadczenie

Ziemia Inwestycje jest firmą z długoletnim doświadczeniem w branży obrotu nieruchomościami. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupionym towarem i od razu po realizacji transakcji mogli cieszyć się swoim własnym siedliskiem z dala od miejskiego szumu.

Minimum formalności
i maksimum bezpieczeństwa

Działki sprzedajmy na podstawie aku notarialnego a na zakup wystawiamy fakturę VAT 23% – zwalnia to Państwa z obowiązku płacenia podatku od czynności cywilno- prawnych 2%. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań aby mogli Państwo od razu rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu – bez żmudnych procedur uzyskiwania pozwoleń. Dlatego też każda sprzedawana przez nas działka posiada przyłącze prądu oraz wody w cenie!

Dziś

19

osób ogląda działki

Zostało tylko

5

działek z linią brzegową

Dziś

2

osoby kupiły działki

Ponad

300

zadowolonych klientów!

Opinie klientów

"Zacisze Narwi to moje miejsce na ziemi. Przyjeżdżam tu, aby odpocząć z dala od zgiełku miasta, smogu i spalin w otoczeniu gęstych lasów i wyjątkowo czystego powietrza"

Paweł
Warszawa

Opinie klientów

"Największą zaletą mojej działki jest unikalne położenie przy Narwi. Do tego bliskość Mazur i dobry dojazd sprawiły, że jestem jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam."

Marcin
Poznań

Opinie klientów

"Kupiłem działkę pod inwestycję. Transakcja przebiegła pomyślnie."

Michał
Londyn

Opinie klientów

"Doskonała lokalizacja do odpoczynku za miastem i aktywnego spędzania czasu."

Łukasz
Warszawa

Opinie klientów

"Widok na Mazowiecki Park Krajobrazowy zrobił na mnie ogromne wrażenie. Polecam."

Karol
Londyn

Skontaktuj się z nami

Dbamy o prywatność, Twoje dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania oferty.

Ziemia Inwestycje Sp. Z o.o Sp.K
Aleje Jerozolimskie 123a
02-017 Warszawa

Telefon:
+48 512 009 109